ליעוץ חינם השאר  פרטים כאן ותתחיל
להשיג את המטרות 
שלח
Thank You!
The form has been successfully sent.
שדב חובה
שדב חובה
עסקים משפחתיים

 

 

עסק משפחתי  - אפשר לעשות עסקים טובים ביחד.

 

 

כשיש קנה אחד, אפשר לשבור אותו. כמה קנים ביחד קשה מאד לשבור או שאי אפשר לשבור

 

מה נדרש כדי שנהיה כמה קנים ביחד?

 

 

 

לקוחות משתפים :

 

  מנכ"ל  חברה לעיצוב תערוכות בחו"ל -   "תוצאות מצויינות"

...."דרורית, מאמנת מנוסה באימון משפחתי,  אפשרה לנו להסתכל על מצבים בצורה שונה ולבחור בדרכים חדשות לפעולה, שהניבה תוצאות עסקיות מצויינות. קבענו מטרות.והשגנו. לקוחות שעזבו אותנו בעבר חזרו אלינו, זכינו במכרזים חדשים.

דרורית תמיד ידעה לכוון ולהנחות אותנו לעבר פתרונות . .... אף פעם לא ויתרה... מחוייבת לתוצאות שלנו, לא הרפתה, תמיד הזכירה לנו שלא נשכח בשביל מה אנחנו עובדים.

ואם אני צריכה להגיד משהו על דרורית שמעבר לחדות ראיה ולהבחנות הדקות שלה והיצירתיות שבה- אזי מבחינה מקצועית, נכנסת עם הנשמה כולה בתוך העניין, אין גבולות ואין מחיצות , הפכה להיות חלק מהצוות, חלק מהעסק. עם אכפתיות להצלחות ועם אכפתיות למשברים ומיד דרכים למציאת הזדמנויות ומינופם להצלחות .דרורית פותחת עולמות לחשיבה, מנתצת מיתוסים ואמונות ומאלצת אותנו לחשוב.איתה אנחנו צריכים לעשות את העבודה  ( מנכ"ל , חברה לעיצוב תערוכות בחו"ל)

 

"מנכ"ל לוטם שרותי בריאות - "המהפך". "בתהליך האימון העסקי, למדנו לעשות הפרדה בין הצדדים הרגשיים לעסקיים, להיות ממוקדים במטרות החברה ובתוצאות. ראייה ממוקדת ומקצועית . המיקוד הפך להיות העסק והתוצאות למול הספקים מול נותני השרות. זה יצר מהפך בחברה....(מנכ"ל, לוטם שירותים רפואיים )

 

משה בראל, מנכ"ל מפעל לפסטות : פסטה דלה-קאסה- "פריצת דרך עסקית"

"האימון העסקי עם דרורית הוביל אותי לפריצת דרך עסקית ואישית. מבחינה עסקית עם קביעת היעדים פתחתי עוד חנות, קניתי עוד מכונות למפעל..... הרגשתי שהייתי פרח סגור והעלים נפתחו כמו ורד פורח... קבלתי אומץ.. כלים.... ועד היום אני לוקח איתי את התובנות והמטרות לעתיד".

 

 

 


Powered by Webydo
משרדים:  תל אביב , קרית אונו ,      נייד: 0544-439343       טל: 03-5591166             דוא"ל drorit@place2b.co.il