אודות
חזוןמחוייבים לאפשר לכם להפוך למנהיגים טבעיים שיוצרים ומשפיעים על סביבתם. 

מחוייבים לאפשר לכם לעבור ממצב של לחץ ועומסים למצב של סיפוק, איזון  ומימוש עצמי לטובתכם ולטובת סביבתכם.

מחוייבים לצמיחה משותפת, ליצירת חברה איכותית וערכית.


מחוייבים לתת לכם כלים לחוות אושר, שגשוג, הנאה והרמוניה פנימית.


בדיוק כפי שלכל אדם יש טביעת אצבע ייחודית לו, כך יש לכל אחת ואחד מאתנו דפוסי התנהגות קבועים (לכאורה) שהם תוצר של מסלול חיים שלימים וניסיון שצברנו. כל אחת ואחד מאתנו פועלים בדרך מאוד אינדיבידואלית בהקשר למצב בעייתי או אתגרי. הכירות ושליטה בצורות חשיבה שונות כמוהם כ"כלי עבודה" ומצפן המסייעים לנו להתמצא בסביבת אי וודאות ולהגיע ליעד שהצבנו לעצמנו מסופקים.

בטכנולוגיית מיינטק, נקודת המוצא שלנו היא – שהכל בראש! ולאדם הפועל מתוך שליטה עצמית וגמישות מחשבתית הסיכוי להצליח גדול יותר! בכל אחת ואחד מאתנו טמונה היכולת להצליח, כאשר אנו מזהים את המכשולים שלנו מודעים להם הדרך לשינוי הופכת למהנה ומובילה לתוצאות. 
אנו עושים כל מאמץ ומשמשים במיטב הכלים הנהוגים כיום בעולם בתחום ה coaching  כשהמטרה שלנו לסייע לך לראות בתוכך את "הממציא מחדש של עצמך".

אנו פועלים מתוך גמישות מחשבתית ומתוך מאגר כלים מגוון ביותר לכן איננו "מכופפים" את המתאמן ומנסים לכפות עליו שיטות טיפול שאינן מתאימות לו., נהפוכו, אנו מחויבים לתהליך האישי, ללמידת האישיות שלך, לקווי האופי שעיצבו אותך. וביחד איתך נלטש את העוצמות שלך ונסיר מן הדרך את המכשולים אשר מפריעים לך.מי מתאים לנו ולמי אנחנו מתאימים?

אנשים כמוני וכמוך שלא האמינו שאפשר גם אחרת.

המרגישים ש"משהו לא עובד כשורה" שהמשפט "יכולתי להצליח בזה.." חוזר ונשנה כקול מהדהד במוחם. אנשים המצויים בצומת-דרכים המתלבטים והמטילים ספק ביכולתם להצליח. אנשים שאינם יודעים בוודאות מה עוצר אותם מלהצליח.

בין אם אתם כ"עובדים בארגון" אשר יש בכם את  השאיפה  להתקדם כלכלית ובין אם השאיפה שלכם היא להצליח בתחום האישי. אנו ב"צורות חשיבה" מחויבים להעשרה ושינוי בדפוסי החשיבה שלכם.ולקביעת פגישה אישית עם דרורית

drorit@place2b.co.il

טל': 03-5401708 0544-439343
לבניית חזון להגשמה  שלך, מלא את פרטיך ושלח
שלח
Thank You!
The form has been successfully sent.
שדב חובה
שדב חובה
שדב חובה
Powered by Webydo
משרדים:  תל אביב , קרית אונו ,      נייד: 0544-439343       טל: 03-5591166             דוא"ל drorit@place2b.co.il