אימון אישי

אימון אישי לוקח אותך בהתאמה אישית מהמקום שאתה נמצא למקום שאתה רוצה להגיע. לאן אתה רוצה להגיע? מה חשוב לך?

לא עוד להתאים את האדם לשיטה, כי אם להתאים את השיטה לאדם!

לחזק אסרטיביות, בטחון עצמי, פיתוח יצירתיות, מציאת הכיוון המתאים לך במדויק, שיפור מערכות יחסים, קידום בעבודה, לחוות שקט פנימי ושלווה, לפתח את האופטימיות, שביעות הרצון וההנאה בחיים. שליטה עצמית בהתנהלות היומיומית שלך.אימון משנה חיים! אם אתה מוכן להשקיע בעצמך, אני מבטיחה לך שתהיה מרוצה.  


רב- תחומיות בגישה האימונית יוצרת גמישות ומאפשרת כניסה לפעולה מתוך מרכז העוצמה שלך  על מנת להגיע לתוצאות ממוקדות בפרק זמן קצר יחסית.

Power-Coaching הינה גישה רב תחומית המתייחסת לאדם כאל מרכז עוצמה מחשבתי רגשי והתנהגותי.
המאמן אשר מצויים בו הידע והטכניקות מתחום הפסיכותרפיה מביא איתו ערך מוסף חשוב בהתבוננות מעמיקה ומקצועית על המתאמן בפרק זמן קצר ורואה אותו כאינדיבידואל עם עבר הווה עתיד ולכן למעשה מצליח להניע את אותו טוב יותר לעבר אפקטיביות מחשבתית והתנהגותית.

בעוד שהפסיכותרפיה מושתת על התבוננות לעבר ולהווה האימון האישי מתמקד בהווה ובעתיד. ביצירת חזון אישי, קביעת מטרה מוצהרת מראש ובתוכנית פעולה מציאותית ויישומית להגשמתה בפרק זמן קצוב.

השילוב בין שני תחומים מעלה את משקלו הסגולי של הזמן שאת או אתה משקיעים בתוכנית אימונים והתוצאות הן פרי של שינוי אמיתי כחלק מתהליך מחולל המביא לטרנספורמציה בביטחון עצמי . בדיוק כפי שלכל אדם יש טביעת אצבע ייחודית לו, כך יש לכל אחת ואחד מאתנו דפוסי התנהגות קבועים (לכאורה) שהם תוצר של מסלול חיים שלימים וניסיון שצברנו.
ההיסטוריה של כל אחד ואחת מאתנו שזורה בחוויות ובטראומות מסוגים שונים, חלקן הפכו לבעיה כרונית וחלקן נעלמו והותירו משקע בצורת זיכרון המשפיע על תבנית החשיבה שגיבשנו. כל אחת ואחד מאתנו פועל בדרך מאוד אינדיבידואלית בהקשר למצב בעייתי או אתגרי, במיוחד בתנאי אי וודאות או כאשר אנו על פרשת דרכים הקונפליקט והדיון הפנימי כמוהם כ"רעש" המפריע לנו להיכנס לבהירות ומיקוד ולמעשה חוסם אותנו מלהתבונן באופן מעשי על מצבנו, לנהל את מחשבותינו ולהיכנס לפעולה אפקטיבית.

היכרות ושליטה עם צורות חשיבה שונות ובמיוחד היכרות עם צורת החשיבה המאפיינת אותנו הינה חשובה מאוד בדרך ליציאה ממשבר וכניסה לאזור התפקוד הנכון לנו. האימון האישי מקנה לנו "כלי עבודה" מעשיים ויישומיים המסייעים לנו להתגבש סביב המטרה שהצבנו לעצמנו מתוך בטחון עצמי.

המציאות בשטח מוכיחה כי לאדם הפועל מתוך שליטה עצמית וגמישות מחשבתית הסיכוי להצליח גדול יותר! בכל אחת ואחד מאתנו טמונה מנהיגות מחשבתית והיכולת להצליח קיימת בכל אחת ואתנו ללא כל קשר לתנאים האובייקטיבים. מאמן רב-תחומי יודע לסייע למתאמן בזיהוי המכשולים התודעתיים ויש לו היכולת להעביר את המתאמן ניתור (טרנספורמציה) מחוסר מודעות למודעות מיטבית מובילה לתוצאות. אימון רב תחומי המשלב התייחסות אקדמית (ידע) ופרקטיקה אימונית (כלים מעשיים לניהול עצמי) מעניק לך המתאמן יתרון כפול. באותו פרק זמן של תוכנית האימון את או אתה מקבלים זמן איכות אימוני בעל משקל סגולי רציני יותר ועמוק יותר.  התוצאה היא שינוןי אמיתי ולא רק שינוי על פני השטח.

Power-Coaching הינה המתודולוגיה הערכית ביותר כאשר פונים לאימון אישי ו/ או עסקי, המאמן מחוייב יחד איתך להשגת תוצאות ומלווה אותך צעד צעד בדרך בה אתה הולך. בהתאם לאישיותך ולמטרות שהצבת לעצמך.

בתוכנית אימונים אחת - מגוון גישות ושיטות החדשניות והמתקדמות בעולם כגון:

אימון לתוצאות
אימון על בסיס ערכים
NLP - Linguistic Programming Neuro
CBT - פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית Cognitive Behaviour Teraphy
דמיון מודרך
EMDR
מדיטציה
מיינדפולנס
קלפים טיפוליים
תנועה - Brain Gym
מתכונת אימון לדוגמא : אימון אישי אחד על אחד: פגישה שבועית. לחץ כאן

כולל שיחות אימון בטלפון: 45 דק' לשיחה שבועית. כולל אימיילים ושיחות מעקב. את תמהיל האימון ניתן לקבוע ביחד על פי הרגשת הצורך.

תקופת האימון:  אימון ממוקד קצר מועד- 6 פגישות.

                       אימון ממוקד- 12 פגישות.

                       אימון תהליכי - חצי שנה.

למאמרים הקלק/י כאן


לכל מידע נוסף, שאלות והבהרות

ולקביעת פגישה אישית עם דרורית מלא הפרטים בצור קשר או למייל האישי שלי

drorit@place2b.co.il   טל': 03-5401708   0544-439343
כדי להשיג את המטרות שלך - מלא פרטים  ולחץ על שלחשלח
Thank You!
The form has been successfully sent.
שדב חובה
שדב חובה
שדב חובה
Powered by Webydo
משרדים:  תל אביב , קרית אונו ,      נייד: 0544-439343       טל: 03-5591166             דוא"ל drorit@place2b.co.il